171 seeria kõrge valamusegisti, matt must

439.00  (KM-ga)

Kirjeldus

Lummus igast küljest.
171 segistiseeria silmapaistev disainielement on minimalistlik käepide. Rihverdatud käepide pole mitte ainult visuaalselt atraktiivne, vaid pakub ka puutekogemust, mis rikastab igapäevaelu peene elegantsiga.

Keraamiline sisu, aeraator, survevoolikud G 3/8

Materjal messing, viimistlus matt must

Lisainfo
Tootja

Steinberg

Veekulu

12,6l/min 3bar

Joonis

Joonis

Steinberg

Steinberg

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY

Saada toote päring

Saada toote päring

Tootekood: 171 1700 S Kategooriad: , Silt:
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.