Üld- ja tellimistingimused

ÜLDINE
nonoo.ee omanik on Design Group OÜ

TELLIMINE
Valige e-poest toode, mida tellida soovite. Kui toodet on mitut erinevat värvi, tuleb kõigepealt valida toote värv.
Kõik teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage ESITA TELLIMUS.
Tellimuses tuleb täita kõik * tähistatud lahtrid.

HINNAD JA TASUMINE
Kõik www.nonoo.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
Hetkel ei saa meie e-poes kahjuks tasuda otse pangalingi kaudu.
Peale tellimuse vormistamist, saadetakse Teie e-mailile arve, mille saate mistahes panga kaudu tasuda. Tellimuse eest tasumine toimub ettemaksuna. Tellimus jõustub peale arve tasumist.

TARNEAEG
Design Group tellib kauba tootjailt lähtuvalt konkreetse kliendi tellimusest, millest tulenevalt võivad toodete tarneajad varieeruda 1 – 8 nädalat sõltuvalt tarnija asukohast, laoseisust ja tootmistsüklist. Kui tellitud artikli tarneaeg kujuneb mingil põhjusel oluliselt pikemaks, kui e-poes märgitud, teavitame kindlasti teid sellest aegsasti. Tellimuses näidatud tarnekuupäev on hinnanguline ja võib tootja või transpordi firma tõttu muutuda ning ei ole Müüja jaoks siduv

TRANSPORT
Saadame kaubad Teile kas kulleriga või siis väiksemate pakkide puhul ka SmartPost’i või Omniva’ga (lepime kättesaamise viisi eelnevalt kliendiga kokku).

Samuti on võimalus kaubale ise järgi tulla

GARANTII
Vastavalt Tarbijakaitseseadusele kehtib  e-poest ostetud kaupadele tootjagarantii 2 aastat. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui ta on kulunud!

ISIKUANDMETE KAITSE
Sinu isikuandmed, mille sisestad ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. www.nonoo.ee kasutab Tellija poolt avaldatud isikuandmeid tellimuse täitmiseks ning võib kasutada oma klientide kontaktandmeid ka reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.
Kontaktandmeid (nimi, aadress, telefon) võib www.nonoo.ee e-pood edastada vaid kaupa kättetoimetavale ettevõttele.

KAUBA TAGASTAMINE
E-poest ostetud toodetele kehtib 14. päevane tagastusõigus. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Ostjal on õigus tagastada kaup ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema müüjale vastavasisulise avalduse e-maili teel info@designgroup.ee ning tagastama seejärel kauba kokkulepitud korras. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja.
Tagastatav kaup peab olema terve, originaalpakendis ja kasutamata.
Raha tagastatud kauba eest kantakse ostja arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).NB! Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel, erimõõduga ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

MÜÜJA ÕIGUSED
Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad võivad muutuda ette teatamiseta.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.