340 seeria vannisegisti komplekt põrandale, harjatud kuldne

1,168.00  (KM-ga)

Viimistlus harjatud kuldne

Kirjeldus

Keraamilised tihendid, jooksutoru projektsioon 220 mm, kõrgus 911mm, käsiduši voolik 1250 mm, diverter vanni täitmiseks ja duššile.

Varjatud paigalduse komplekt 1/2″ põrandasse, kaasas.

Mõõdud leiate jooniselt.

Lisainfo
Tootja

Steinberg

Veekulu

15,6l/min 3bar vanniveele
13,2l/min 3bar duššiveele

Joonis

Joonis

Steinberg

Steinberg

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY

Saada toote päring

Saada toote päring

Tootekood: 340 1162 BG Kategooriad: , Sildid: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.