390 seeria termostaat dušisegisti komplekt, matt must

975.00  (KM-ga)

Viimistlus matt must

Kirjeldus

Seeria 390 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Elegants ilma kompromissita. 390 seeria dušisegistil on turvaklaasiga kaetud pealispind, mida saab mugavalt kasutada ka riiulina dušitarvikute hoidmiseks.

Koos termostaat dušisegisti, vihmadušši ja käsiduššiga, “Easy Clean System”, keraamilised tihendid. Segisti teeb turvaliseks ohutusnupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
Üladušš: S: 186 L: 258 mm, pihustusrežiim: vihmadušš.
Käsidušil 3 funktsiooni Pushtronic nupuga: tugev vihmadušš (ideaalne juuste pesemiseks), masseeriv dušš või tugev vihmadušš + masseriv dušš koos, dušivoolik: L: 1500 mm.
Termostaatsegisti: S: 141 L: 361 mm.
Individuaalne peadušši kõrguse reguleerimine monteerimise ajal 800-1100 mm.

Lisainfo
Tootja

Steinberg

Veekulu

16,2/min 3bar duššiveele

Joonis

Joonis

Steinberg

Steinberg

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY

Saada toote päring

Saada toote päring

Tootekood: 390 2700 S Kategooriad: , Sildid: ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.