390 seeria termostaat dušisegisti komplekt, matt must

1,498.00  975.00  (KM-ga)

Viimistlus matt must

  

Seeria 390 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Elegants ilma kompromissita. 390 seeria dušisegistil on turvaklaasiga kaetud pealispind, mida saab mugavalt kasutada ka riiulina dušitarvikute hoidmiseks.

Koos termostaat dušisegisti, vihmadušši ja käsiduššiga, “Easy Clean System”, keraamilised tihendid. Segisti teeb turvaliseks ohutusnupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
Üladušš: S: 186 L: 258 mm, pihustusrežiim: vihmadušš.
Käsidušil 3 funktsiooni Pushtronic nupuga: tugev vihmadušš (ideaalne juuste pesemiseks), masseeriv dušš või tugev vihmadušš + masseriv dušš koos, dušivoolik: L: 1500 mm.
Termostaatsegisti: S: 141 L: 361 mm.
Individuaalne peadušši kõrguse reguleerimine monteerimise ajal 800-1100 mm.

Tootja Steinberg GmbH, Saksamaa

Tootja

Steinberg

Veekulu

16,2/min 3bar duššiveele

Steinberg kvaliteet

Steinbergi Segistid & Lisatarvikud on 2002. aastal asutatud firma, mis esindab uut vannitoa kontseptsiooni. Elegantne kaasaegne disain, uusim tehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid on Düsseldorfis asuvale ettevõttele kindlustanud sanitaarturul väga hea positsiooni. „Ükski Steinbergi disain ei järgi ajutist moodi. Kuigi kõik tooted on stiilsed ja orienteeritud tänapäeva Zeitgeist’ile, toetub ettevõte siiski klassikalistele elementidele, mis teevad Steinbergist tõelise klassika. Me ei ürita püüda üheksakümnepäevaseid imesid,“ ütleb asutaja ja tegevjuht Marcus Löhnert. Selle asemel otsib Steinberg tervest maailmast uusi trende ja inspiratsiooni, mida analüüsides ja täiustades luuakse standarditele vastavad tooted. Tooteportfell on nüüdseks kasvanud 15 vannitoa- ja köögisegistite sarjani, millest mõned, nagu näiteks vihmadušš, on võitnud kuulsaid auhindu ja pälvinud suurt tunnustust. Lisaks sellele on tootekataloogis ka mitmed lisaseadmete sarjad ja varuosad, mis on samuti kõik Saksamaal valmistatud. 

Peale erakordse disaini, mille saavutamiseks otsib Steinberg regulaarselt koostöövõimalusi tuntud tootedisaineritega, on tooted ka väga kvaliteetsed. Selle tagab regulaarne testimine ja jälgimine, mitte ainult välislaborite vaid ka spetsiaalse firmasisese kvaliteedikontrolli poolt. 

Kõik tooted on konstrueeritud kvaliteetsetest materjalidest, nagu kroomitud või elektrostaatiliselt värvitud messingist ja mattklaasist.  Kombineerides täiusliku disaini ja esmaklassilise kvaliteedi, loob Steinberg uue arusaama esteetilisest püsiväärtuseset, mis muudab tooted ajatuteks ja kindlustab nii firma positsiooni disain segistite valmistajana.

Saada toote päring

Tootekood: 390 2700 S Kategooria: Sildid: ,

Sulle võib meeldida ka…

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.