Mineo Stone duširuumi iste

370.00 440.00  (KM-ga)

Ajatu minimalistlik disain
ErgonoomilineIstme kõrgus 43 cm
Tugev ja veekindel siidise pinnaga Solid surface materjal
Multifunktsionaalne

Kirjeldus

Mineo Stone – see on komposiitmaterjal (solid surface), mis on valmistatud looduslikest mineraalidest ja kõrgtehnoloogilisest akrüülvaigust.

Vastupidava siidjasmatt pinnaga, kasutatakse vannitoas, kuid miks ka mitte mujal eluruumides abilauana või terassil toolina.

Mõõdud: 400 x 300 x 430 mm

Samast materjalist on ka kõik Steinberg valamud

Mõõdud

Mõõdud

Steinberg

Steinberg

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY

Saada toote päring

Saada toote päring

Tootekood: - Kategooriad: , , , Sildid: ,

Sulle võib meeldida ka…

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.